Thanks jantina, ga vandaag ff naar de DA en eens een babbeltje met haar maken.. ben benieuwd..
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Weten jullie wat dat betekend "flink met haar kop schudden met open bek"?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Net ff gebeld, is op afspraak en we kunnen er vanavond terecht.. dus laat het nog weten.
Ze schudt nog geregeld met haar kop en haar oren staan toch geregeld niet zoals het zou moeten zijn.
veel succes vanavond, hoop dat je er achter komt wat het is, en dat het makkelijk te verhelpen is!
Het was gelukkig alleen maar een rood geïrriteerd oortje van binnen. Het was niet ontstoken, dus we gaan nu de oren goed schoon maken.
ooh, dat valt gelukkig alles mee!
Succes met het schoonmaken, en beterschap voor die kleine meid van je!
zie je wel,geen epileptie
fortuna had vandaag hetzelfde,en heeft zalf gekregen van de da er zal misschien een uitstekende tak ingekomen zijn of zo.
gelukkig niets ergs
Ja kreeg ook als tip van de DA om op te letten met de indrukken die ze opdoet.. was twee dagen op een rij naar datzelfde bos geweest, wat ze geweldig vind. En dat moet ik dus niet doen.. wordt ze helemaal hyper van..
Wat het geweest is, weten we niet.. maar het is in ieder geval geen epilepsie.. ze heeft nog naar haar hartje geluisterd, en die was goed.
Goed dat het ook meevalt voor Fortuna.. toch altijd even schrikken op zo'n moment.
Gelukkig valt het mee en is het niets engs !
Hopelijk is het geirriteerde oortje snel over, beterschap!
heel fijn dat het niks is. schudden met het hoofd is vaak last aan de oren.
ik wil je niet ongerust maken, maar aan het hartje kan je geen epilepsie vaststellen.
geniet lekker van je hondje, en goed zalven
lieve mensen maak niet zo vlug van een mug een olifant,dit hondje of hond is gewoon een keer kopje onder gegaan en daar door heeft hij water in zijn oor gekregen,honden met weinig haar in hun oren schudden hun kop een keer en alles is weer goed,maar honden of hondjes met veel haar in hun oren hebben meer last daar van omdat als dat haar nat is, het water tegen het trommelvlies aan komt, en dan begint hij te schudden met heel zijn kop om dat water er uit te krijgen, dat is wat er gebeurt is,knip dit haar nooit weg uit zijn oor want het heeft zeker een functie
gr hans
wat knap dat je dat weet,hans,aangezien je er niet bij was,en het hondje niet in het water is geweest
Bedankt voor het meedenken, maar ze was op dat moment NIET in het water. Dus dat kan het nooit geweest zijn. Ik denk een beest waar ze mee in aanraking kwam of een tak en of plant in haar oren heeft gekregen. Ook teveel indrukken, kan haar stress opleveren en met haar kopje doen schudden.
Het is al opgelost. Ze had een lichte geirriteerd oortje, en dat wordt nu behandeld.
Dit topic mag van mij wat dat betreft gesloten worden.
@ Kimeta
Gelukkig dat het geen epilepsie is!
Beterschap met het oor dan!
En de reactie van Hans vind ik erg raar. Themba schudde in het begin ook met haar koppie, dan denk je ook niet gelijk aan epilepsie. Het werd steeds heviger en uiteindelijk echte schok bewegingen
Dus dit had heel goed ook een begin van kunnen zijn.
super alleen wat rood in het oor kan ook door water komen die van mij kreeg het steeds van in het water te gaan dus tip gehad altijd goed zijn oren te drogen met een punt van de thee doek
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Weten jullie wat dat betekend "flink met haar kop schudden met open bek"?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?